Tartószerkezet tervező – állásajánlat

Olyan jelölt jelentkezését várjuk, aki nyitott az újdonságokra, képes a pontos és precíz munkavégzésre, szükség esetén könnyedén sajátítja el újabb méretező, modellező szoftverek használatát és kiváló csapatjátékos.

Feladatok:

  • Acél és vasbeton szerkezetek tartószerkezeti számításainak, terveinek, dokumentációjának elkészítése
  • Szerkesztők munkájának koordinálása
  • Kapcsolattartás megbízókkal

    Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség:  szerkezet-építőmérnök (BSc/MSc)
  • Minimum egy év tartószerkezet tervezésben szerzett tapasztalat
  • Legalább egy CAD és VEM szoftver készség szintű használata
  • Kreativitás, csapatszellem

    Előnyt jelent:

  • Tekla Structures, AxisVM, IDEA Statica szoftver ismerete
  • Angol és / vagy német felsőfokú nyelvtudás
  • Acélszerkezet tervezésben, gyártmánytervezésben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés megállapodás szerint
  • Főállású bejelentett munkaviszony
  • Szakmailag kiemelkedő, rendkívül változatos, kihívást jelentő munkában való részvétel, fejlődési lehetőség
  • Belföldi- és nemzetközi projektekben való részvétel
  • Dinamikusan fejlődő, vidám hangulatú, családias, fiatalos csapat
  • Legmodernebb ipari szoftverek használata
  • Rugalmas munkarend
  • Mentorálás
Munkavégzés helye:

1111 Budapest, Bartók Béla út 16.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát a fizetési igény feltüntetésével küldje el a stat@nulle-steel.hu e-mail címre.